تبلیغات
کروکی و راندو در معماری - معرفی کتاب کروکی
به طبیعت بنگر ...

معرفی کتاب کروکی

1388/06/21 22:13

نویسنده : paniz
ارسال شده در: کروکی ،

کتاب آموزش گام به گام کروکی در معماری

مولف آرتور امید آذری

کتاب آموزش گام به گام کروکی در معماری

مولف آرتور امید آذری

در این کتاب ، که شیوه آموزشی آن ، گام به گام است ، و همراهی استاد و دانشجو ، از پله اول تا قله ای که مد نظر است ، کروکی را با توجه به اصول و قواعد ترسیمی همچون پرپکتیو ، تناسبات دقیق و کادربندی ، شروع و با دیدن و حس و لمس کردن سایه روشن و جزئیات آن ، به اتمام می رسانیم .
در آغز طراحی ، شناخت و درک درست از اصول و مفاهیم اولیه به شما آرامش خیال می بخشد تا قدم هایتان را محکم تر بردارید و آرام آرام به اعتماد به نفس حقیقی برسید و با تکیه بر آن و بر توانایی هایتان و آن چه کسب کرده اید ، به پیشرفت مطلوب تر دست یابید. روش " طراحی کنید ، آن چه را که من طراحی میکنیم " روشی است که در این کتاب پیش گرفته ایم : گام به گام با مولف از خطوط ساده به تصاویر تخت و از تصاویر تخت و بی جان به تصاویر سایده روشن ، دارای بعد ، عمق ، روح و جان می رسید و آنچه در پی کسب آن بوده اید ، در این همراهی بدست می آورید.

هیچ هدفی سهل و ساده بدست نمی آید ، شرط اول موفقیت در کروکی زدن ، تمرین و ممارست ، پشتکار و دقت کافی و اعتماد به نفس است و در انتهای این راه ، وقتی بالای قله برسید ، کوله پشتی هایتان پر از تجربه و مهارت خواهد بود. و چه شیرین است رسیدن ، کفش ها را کندن ، فرش فراغتی گستردن و به منظر زیر پا با لذت نگریستن ، پس گام به گام مولف همسفر شوید.

آموزش  کروکی  آرتور امید آذری  www.OmidAzei.com
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: 1388/06/21 22:29